Jak To Działa
Zwroty zaakceptowane

Towar zakupiony można zwrócić według własnego uznania w ciągu 14 dni od otrzymania. Pełen zwrot płatności nastąpi w ciągu 1-2 dni, od daty otrzymania przez nas reklamacji.



6 miesięczna gwarancja sprzedawcy

Oferujemy pełną gwarancję sprzedawcy przez 6 miesięcy na problemy związane z funkcjonowaniem lub materiałem. Ponadto oprócz naszej własnej gwarancji, niektóre nowe produkty posiadają oficjalną, światową gwarancję producenta. W tym wypadku jest to zaznaczone w opisie artykułu. Wszystkie zegarki oferowane na stronie zostały sprawdzone przez nas przed wysłaniem. Zawsze testujemy funkcjonalność, stan i autentyczność.



Przetestowane i Sprawdzone

Sprawdzamy działanie i autentyczność wszystkich produktów. Wszystkie zegarki zostały w pełni przetestowane i oczyszczone oraz zawierają 6 miesięczną gwarancję sprzedawcy. Sprawdzamy również, o ile to możliwe przy użyciu rejestrów producenta, pochodzenie i historię produktu. Jeśli jakaś część zegarka jest pozarynkowa, to będzie wyraźnie zaznaczone w opisie produktu, a także informacja dotycząca czy i kiedy:

  • ostatnia znana usługa została wykonana
  • mechanizm zegarka był testowany pod względem dokładności
  • było wykonane pełne badanie ciśnienia do zdeklarowanej głębokości oporu wody



Bezpieczna płatność

Możesz wybrać płatność kartą kredytową lub przelewem bankowym. Wraz z naszymi partnerami finansowymi zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeñstwa we wszystkich transakcjach. Żadne ważne informacje takie, jak numery kart kredytowych, nie są zapisywane na stałe. Pomimo podjęcia wszelkich środków ostrożności, że wszystkie ceny na stronie są prawidłowe, zastrzegamy sobie prawo do odmowy zamówienia, które zostało wykonane przy błędnej cenie.

PayU


PayU


Dzięki usługom proponowanym przez PayU zyskują Państwo komfort, iż płatność zostanie potwierdzona w najszybszy możliwy sposób, dzięki czemu zamówiona usługa czy towar zostanie zrealizowana szybciej niż za potwierdzeniem tradycyjnego przelewu.

Lista obsługiwanych banków:

- mBank - PKO Bank Polski - Bank Zachodni WBK
- ING - Bank Pekao - Alior Bank
- Millennium bank - City handlowy - BOŚ
- Bank BPH - Credit Agricole - BGŻ BNP Paribas
- Deutsche Bank - Eurobank - IdeaBank
- PBS bank - GET IN bank - Noble Bank


Płatność kartą kredytową

WorldPay jest naszym partnerem bezpieczeñstwa dla wszystkich transakcji kartowych i wszelkie płatności są przetwarzane w sposób bezpieczny i na wysokim poziomie szyfrowania. Wszystkie płatności dokonane kartą kredytową, będą sprawdzane ręcznie, a potwierdzenie płatności zostanie wysłane na adres e-mail.

Akceptujemy następujące karty kredytowe:

Płatność przelewem bankowym

Jeśli chcesz zapłacić za zamówienie przelewem bankowym, otrzymasz potwierdzenie, że zamówienie zostało odebrane wraz z instrukcją, jak postępować z płatnością. Jak tylko otrzymamy zapłatę, prześlemy potwierdzenie e-mailem.



Bezpłatnie ubezpieczona dostawa FedEx

Wysyłamy przez FedEx, aby przesyłka była jak najbardziej bezpieczna. Wszystkie przesyłki są bezpłatne, w pełni ubezpieczone od utraty lub uszkodzenia przez całą drogę, aż do sfinalizowania dostawy. Jak tylko transport opuści nasz magazyn, otrzymasz e-mail z informacjami śledzenia. Pozwala to śledzić paczkę w drodze do Ciebie.



Nasze zasady

Zasady zwrotu

Masz prawo do zwrotu zamówionych produktów w terminie 14 dni od daty otrzymania, jednak nie mogą być one zużyte lub w jakikolwiek sposób uszkodzone. Wszystkie uszczelki i etykiety muszą być w stanie nienaruszonym. Zegarek, jego pudełko, dokumenty i wszelkie akcesoria nie mogą być w żaden sposób sfałszowane.
Przed odesłaniem towaru prosimy o kontakt w celu uzyskania instrukcji. Towar musi być zwrócony w oryginalnym opakowaniu, a wszystkie koszty związane z wysyłką zwrotną ponosi klient.
Zegarek musi być do nas zwrócony zgodnie z instrukcjami i musi być wysłany z monitoringiem przesyłki i/lub ubezpieczeniem, chyba że postanowimy inaczej.

W przypadku mało prawdopodobnego zdarzenia, gdy otrzymasz zegarek uszkodzony, nie działający lub niezgodny z zamówieniem, masz prawo do pełnego zwrotu kosztów w ciągu 14 dni, a wszelkie koszty wysyłki związane ze zwrotem ponosi UretVintage.


Polityka prywatności

Polityka prywatności
Twoje dane osobowe są bezpieczne. Nigdy nie ujawniamy żadnych informacji przesłanych nam osobom trzecim, chyba że dostaliśmy na to zgodę, podczas zbierania tych informacji.

Co to są “ dane osobowe"?
Dane osobowe to np. imię i nazwisko, Twój adres e-mail, numer telefonu, adres zamieszkania lub co u nas kupiłeś/aś. Obejmuje to również informacje automatycznie wygenerowane podczas wizyty w naszej witrynie, takich jak numer IP, przeglądarka, system operacyjny, data i czas wizyty itp.

Polityka antyspamowa
UretVintage nie wyśle żadnego tzw. Spamu ani nie będzie nigdy przekazywać lub sprzedawać Twoich danych osobowych firmom lub osobom, które się tym zajmują. Jako klient możesz jednak otrzymywać informacje dotyczące zamówienia, odpowiedzi na zapytania i informacje na temat naszych usług przez e-mail.

We wszystkich naszych biuletynach będziesz miał łatwy dostęp do linków wypisujących się z newsletterów, dzięki temu jesteś w stanie bardzo prosto zrezygnować ze wszelkich przyszłych powiadomieñ.